Organic Argan & Amla
 Nourishing Conditioner

ден

Регенератор за нега со органски арган и амла (280 мл)

Овој богат регенератор и дава виталност и сјај на оштетената коса. Органско мароканско масло од арган, полно со антиоксиданти, есенцијални масни киселини и витамин Е, ја зголемува еластичноста на косата и и враќа живот на косата. Органското масло од амла длабоко ја храни косата за да изгледа супер сјајна. При редовно користење, регенераторот од арган и aмла го заштитува влакното од оштетување и го прави појако. Начин на употреба: Нанесете го регенераторот на влажна коса, масирајте 1-2 минути и потоа исплакнете. Исплакнете темелно. Состојки: види на амбалажата. (*) – Состојки од органско потекло. Избегнувајте да дојде до директен контакт со очите. Доколку тоа се случи, веднаш очите да се исплакнат со голема количина ладна вода. Не голтајте. Да се употреби до датумот укажан на амбалажата (година, број на недела) Произведено во ЕУ. По лиценца на „Organic Shop„ LTD. Произведено во согласност со ISO 9001 и ISO 22716 (GMP) стандарди. Производител: Eurobio Lab OÜ ОУ, Leiva str. 5, Tallinn, Estonia. Овластен увозник и дистрибутер за Република Македонија „П-Витагруп„ 7500 Прилеп ул „Кеј 9-ти Септември„ 2-б, контакт – e mail: p.group.tp@gmail.com,  www.p-vitagroup.mkНаскоро ќе бидат објавени и деталните информации.

Опис

Наскоро ќе бидат објавени и деталните информации.